Node by email (8.x-2.6) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Published
vi: Đã công bố

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: About
vi: Giới thiệu
