Node By Term (1.0.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: View
ar: عرض

en: Custom
ar: مخصص

en: Published
ar: منشور

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Term
ar: المصطلح

en: Created date
ar: تاريخ الإنشاء

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Unpublished
ar: غير منشور

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
