Node By Term (1.0.0) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: View
bg: Прегледай

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Published
bg: Публикувано

en: Vocabulary
bg: Речник
