Node By Term (1.0.0) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Edit
cy: Golygu

en: Reset
cy: Ailosod

en: View
cy: Gweld

en: Custom
cy: Addasu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd
