Node By Term (1.0.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Operations
da: Handlinger

en: Edit
da: Redigér

en: Reset
da: Gendan

en: View
da: Vis

en: Custom
da: Tilpasset

en: Published
da: Udgivet

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Node Title
da: Indholdselementtitel

en: Created date
da: Oprettelsesdato

en: Last modified
da: Sidst ændret

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Content Type
da: Indholdstype
