Node By Term (1.0.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: View
eo: Vidu

en: Custom
eo: Propra

en: Published
eo: Publikigita
