Node By Term (1.0.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: View
gl: Ver

en: Custom
gl: Personalizado

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Term
gl: Termo

en: Node Title
gl: Título do Nodo.

en: Created date
gl: Data de creación

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Content Type
gl: Tipo de Contido
