Node By Term (1.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Last modified
gu: છેલ્લે સુધારેલું
