Node By Term (1.0.1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: View
az: Görünüş

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: About
az: Haqqında
