Node By Term (1.0.1) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: View
be: Праглядзець

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Term
be: Тэрмін

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Features
be: Функцыі

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Content Type
be: Тып змесціва

en: About
be: Аб
