Node By Term (1.0.1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Operations
ca: Operacions

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: View
ca: Mostra

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Term
ca: Terme

en: Node Title
ca: Títol del node

en: Created date
ca: Data de creació

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: About
ca: Detalls
