Node By Term (1.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Operations
hr: Operacije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: View
hr: Pregled

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Features
hr: Značajke

en: About
hr: Opis
