Node By Term (1.0.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Submit
it: Invia

en: Operations
it: Operazioni

en: Edit
it: Modifica

en: Reset
it: Ripristina

en: View
it: Visualizza

en: Published
it: Pubblicato

en: Vocabulary
it: Vocabolario

en: Term
it: Termine

en: Node Title
it: Titolo del nodo

en: Created date
it: Data creazione

en: Features
it: Funzionalità

en: Last modified
it: Ultima modifica

en: Unpublished
it: Non pubblicato

en: Content Type
it: Tipo di contenuto

en: About
it: Informazioni
