Node By Term (1.0.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: View
nl: Weergeven

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: About
nl: Over
