Node By Term (1.0.1) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: View
oc: Veire

en: Published
oc: Publicat

en: Vocabulary
oc: Vocabulari

en: Term
oc: Tèrme

en: Created date
oc: Data de creacion

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Content Type
oc: Tipe de contengut

en: About
oc: A prepaus
