Node By Term (1.0.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Edit
sk: Upraviť

en: View
sk: Zobraziť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Term
sk: Termín

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Last modified
sk: Naposledy upravené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Content Type
sk: Typ obsahu

en: About
sk: Informácie o
