Node By Term (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: View
ta: நோக்குக

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
