Node By Term (1.0.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Term
cs: Termín

en: Node Title
cs: Nadpis uzlu

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: About
cs: Popis
