Node By Term (1.0.2) - en to is translation catalogue (13 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: View
is: Skoða

en: Published
is: Birt

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Term
is: Hugtak

en: Node Title
is: Titill nóðu

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Content Type
is: Efnisgerð

en: About
is: Um
