Node By Term (1.0.2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: View
mn: Харах

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
