Node By Term (1.0.2) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: View
ro: Afișează

en: Published
ro: Publicat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Term
ro: Termen

en: Node Title
ro: Titlu Nod

en: Created date
ro: Data creării

en: Features
ro: Caracteristici

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: About
ro: Despre
