Node By Term (1.0.2) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Operations
sv: Funktioner

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: View
sv: Visa

en: Published
sv: Publicerad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Node Title
sv: Nodtitel

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Features
sv: Funktioner

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: About
sv: Om
