Node By Term (1.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Operations
ur: معاملات

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Published
ur: شائع شدہ
