Node By Term (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Operations
vi: Thao tác

en: Edit
vi: Sửa

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: View
vi: Xem

en: Published
vi: Đã công bố

en: Vocabulary
vi: Từ vựng

en: Created date
vi: Ngày tạo ra

en: Features
vi: Tính năng

en: Last modified
vi: Lần sửa cuối

en: Unpublished
vi: Đã bỏ công bố

en: About
vi: Giới thiệu
