Node By Term (1.0.3) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: View
af: Wys

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd
