Node By Term (1.0.3) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Submit
is: Lat inn

en: Operations
is: Atgerðir

en: Edit
is: Broyt

en: Reset
is: Tómstilla

en: View
is: Vís

en: Published
is: Útgivið

en: Unpublished
is: Ikki givið út

en: About
is: Um
