Node By Term (1.0.3) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: View
he: צפיה

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Node Title
he: כותרת פריט התוכן

en: Created date
he: תאריך יצירה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: About
he: אודות
