Node By Term (1.0.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Term
kn: ಅವಧಿ

en: Last modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
