Node By Term (1.0.3) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: View
pl: Widok

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term
pl: Termin

en: Node Title
pl: Tytuł węzła

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Content Type
pl: Rodzaj zawartości

en: About
pl: O stronie
