Node By Term (1.0.3) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Operations
ru: Операции

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: View
ru: Просмотр

en: Published
ru: Опубликовано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Term
ru: Термин

en: Node Title
ru: Заголовок материала

en: Created date
ru: Дата создания

en: Features
ru: Особенности

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Content Type
ru: Тип материала

en: About
ru: Информация
