Node By Term (1.0.4) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Reset
fa: بازنشانی

en: View
fa: مشاهده

en: Published
fa: منتشر شده

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: About
fa: درباره
