Node By Term (1.0.4) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: View
hi: देखें

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Created date
hi: रचना तिथि

en: Last modified
hi: अंतिम बार संशोधित

en: Unpublished
hi: अप्रकाशित

en: About
hi: के बारे में
