Node By Term (1.0.4) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Created date
ka: შექმნის თარიღი
