Node By Term (1.0.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: About
my: အကြောင်း
