Node By Term (1.0.4) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: View
te: చూడు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: About
te: గురించి
