Node By Term (1.0.5) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան
