Node By Term (1.0.5) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Operations
id: Operasi

en: View
id: Lihat

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Term
id: Istilah

en: Created date
id: Tanggal pembuatan

en: Features
id: Fitur

en: Last modified
id: Terakhir diubah

en: Unpublished
id: Tidak dipublikasikan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: About
id: Tentang
