Node By Term (1.0.5) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: View
ast: Vista

en: Published
ast: Espublizáu

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu
