Node By Term (1.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: About
bn: সম্পর্কে
