Node By Term (1.0.5) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Submit
de: Absenden

en: Operations
de: Aktionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: View
de: Ansicht

en: Published
de: Veröffentlicht

en: Vocabulary
de: Vokabular

en: Term
de: Begriff

en: Node Title
de: Beitragstitel

en: Created date
de: Erstellungsdatum

en: Last modified
de: Zuletzt geändert

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: About
de: Über
