Node By Term (1.0.5) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: View
et: Kuva

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Node Title
et: Sisu pealkiri

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Features
et: Omadused

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: About
et: Programmist
