Node By Term (1.0.5) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: View
hu: Megtekintés

en: Published
hu: Közzétéve

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Term
hu: Kifejezés

en: Node Title
hu: Tartalomcím

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Features
hu: Jellemzők

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: About
hu: Leírás
