Node By Term (1.0.5) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: View
kk: Қарау

en: Published
kk: Жарияланған
