Node By Term (1.0.5) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Reset
ta: மீளமை

en: View
ta: பார்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Created date
ta: உருவாக்கப்பட்டது தேதி

en: Last modified
ta: கடைசியாக திருத்தம்

en: Unpublished
ta: வெளியிடப்படாத

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: About
ta: பற்றி
