Node By Term (1.0.5) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Edit
th: แก้ไข

en: View
th: ดู

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: About
th: เกี่ยวกับ
