Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Download
af: Laai af

en: File
af: Lêer

en: Import
af: Voer in

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings
