Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།
