Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Download
he: הורדה

en: File
he: קובץ

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.
