Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: File
ka: ფაილი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: General settings
ka: ზოგადი პარამეტრები
