Node export (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: File
lv: Fails

en: Import
lv: Importēt

en: Export
lv: Eksportēt

en: General settings
lv: Vispārīgie iestatījumi

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Processed @current out of @total.
lv: Apstrādātas @current no @total.
